Wróciliśmy. Ciałem. Bo duchem dalej jesteśmy na Filipinach…

Kolejna pionierska Wyprawa Fundacji Mniejszy Błękit dla nurków z niepełnosprawnościami za nami. Wyprawa najdłużej wyczekiwana, bo od 2020 roku!

Ale WARTO było! Wspaniałe nurkowania, piękne krajobrazy, pyszne jedzenie, snorkeling z rekinami wielorybimi, tańce, dużo radości, fantastyczna atmosfera, jak to u nas na wszystkich wyjazdach 🙂

Kolejny raz pokazaliśmy, że #razemmożnawięcej

Wyjazd ten nie odbyłby się, gdyby nie współpraca i wspólne działania wielu osób i firm, dziękujemy Wam za to bardzo!

– Poszukiwacze Przygód czyli nurkowie HSA i osoby towarzyszące, ludzie którym nie straszne wyzwania i wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Uwielbiamy Waszą chęć podróżowania, poznawania świata, przesuwania granic niemożliwego.

– Team FMB i Kadra Fundacji, bez której zmienianie niemożliwego w możliwe byłoby niezmiernie trudne. Dziękujemy Wam za to, że nie boicie się wyzwań i wspieracie nasze działania.

– Nautica Travel & Adventure, od samego początku organizator formalny naszych wyjazdów. Dziękujemy za to, że dzięki Waszej pracy czujemy się bezpieczni – i jak chodzi o wszystkie niezbędne ubezpieczenia, jak i wymagane dokumenty formalne, ale również przygotowanie przed wyjazdem (ukłony dla Mamby) i przeprowadzenie wyjazdu tak, żeby na miejscu wszystko było dograne i bezproblemowe.

– GoDeep, baza nurkowa, która zaprosiła nas na Filipiny i nie przestraszyła się wyzwania związanego z logistyką naszej grupy

– Darek Jajor, człowiek od zadań specjalnych, który stawał na głowie, żeby nasz wyjazd odbył się w wersji jak najbardziej bezpiecznej i komfortowej i by udało się zrealizować wszystkie punkty naszego programu. A do tego – robił to wszystko z uśmiechem i radością, Darku jesteśmy Ci super wdzięczni za opiekę i wsparcie na miejscu.

– Agata Rocka Stadiem & Rocka Design, która wspiera nas non profit od samego początku i jest min. twórczynią wszystkich naszych koszulek wyjazdowych, w tym również prześlicznej filipińskiej! Tak pięknej, że jest kolejka chętnych na dodatkowe koszulki 😉

Było pięknie, a za 2 tygodnie kolejne 24 osoby ruszają naszymi śladami, by również zachwycić się tym co Filipiny mają do zaoferowania.

Dziękujemy raz jeszcze,

przed nami kolejne nowe wyzwania i plany, będzie się działo…koniecznie śledźcie nasz profil na FB, instagramie i stronę www, by być na bieżąco.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Ania & Team FMB